Anzac Otel Çanakkale - Ulaşım

OTOBÜS İLE ÇANAKKALE'YE ULAŞIM
İstanbul istikametinden gelen misafirlerimiz, feribottan indikten hemen sonra ilk sağa dönüşte, Tarihi Saat Kulesinin karşısında Anzac Otel’le karşılaşacaklardır. Feribot iskelesi meydanında tüm otobüs şirketlerinin yolcu indirme – bindirme peronları mevcuttur. Ankara, Bursa veya İzmir istikametinden otobüs ile gelen misafirlerimiz, otogarda indikten sonra ücretsiz servis araçlarıyla iskele meydanına gelmeleri gerekmektedir. Otogar ile otelimiz arasındaki uzaklık en fazla 7 -10 dakikalık yürüme mesafesinde olup, arzu edenler düşük bir ücret karşılığında iskele meydanına taksiyle (max. 3 dakika) veya yürüyerek (7-10 dakika arası) ulaşabilirler.

Istanbul - Çanakkale Arası Otobüs ile Ulaşım


İstanbul istikametinden gelen misafirlerimiz, feribottan indikten hemen sonra ilk sağa dönüşte, Tarihi Saat Kulesinin karşısında Anzac Otel’le karşılaşacaklardır. Feribot iskelesi meydanında İstanbuldan gelen tüm otobüs şirketlerinin yolcu indirme – bindirme peronları mevcuttur.

İstanbul - Çanakkale arası sefer yapan otobüs firmaları:
- Kamil Koç (www.kamilkoc.com.tr)
- Truva Turizm (www.truvaturizm.com)
- Metro Turizm (www.metroturizm.com.tr)
- İstanbul Seyahat (www.istanbulseyahat.com.tr)

İstanbul - Çanakkale arası sefer saatleri :
İstabul - Çanakkale arası otobüs seferli sıklıkla yapılmaktadır. Ağırlıklı Truva Turizm olmak üzere birçok firmanın her saat başı seferler bulunmaktadır. Güncel sefer saatleri için ilgili otobüs firmasının web adresini ziyaret ediniz.

İstanbul - Çanakkale arası otobüs bilet fiyatları :
İstanbul - Çanakkale arası otobüs bilet fiyatları dönemsel olarak değişiklik göstermektedir.
Ortalama kişi başı ücret 50 TL civarındadır. Tüm otobüs firmaları ücretsiz yiyecek ve içecek ikramı yapmaktadır. Bazılarında ise ücretsiz wireless internet bağlantısı mevcuttur.
Güncel fiyataları ve hizmet detaylarını öğrenmek için ilgili otobüs firmalarının web adreslerini ziyaret ediniz.

İstanbul - Çanakkale arası otobüs ile ulaşım süresi:
İstanbul - Çanakkale şehir merkezi arası otobüs ile ulaşım ortalama 6 saat sürmektedir. Yaklaşık mesafe ise 330 km' dir. Detaylı harita için lütfen tıklayınız.


Ankara Otobüsleri Bandırma – Bursa – Eskişehir – Ankara istikametini izlerler.
Çanakkale Bandırma arası ortalama 2.5 – 3 saat arası
Çanakkale – Bursa arası ortalama 5 saat
Çanakkale – Ankara arası ortalama 11 saat sürmektedir.

UÇAK İLE ÇANAKKALE'YE ULAŞIM

çanakkale - istanbul arasında Türk Hava Yollarının tarifeli uçuşları devam etmektedir. Uçuşlar çarşamba, Cuma ve Pazar günleri Istanbul Ataturk Havalimanından çanakkale ye 16:10, çanakkale'den istanbul'a Uçuşlar çarşamba, Cuma ve Pazar günleri 17:50 de yapılmaktadır. Uçuş saatleri hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için www.thy.com sitesine başvurabilirsiniz.
Çanakkale Havaalanı ve Merkez arasındaki mesafe yaklaşık 3 km olup, Havaalanından Anzac Hotel’e 30 metre mesafede olan iskele meydanına servis bulunmaktadır. Bunun yanında Çanakkale Havaalanında bulunan taksilerle de Anzac Hotel’e (Şehir Merkezine) ulaşım mümkündür.
HIZLI FERİBOT İLE ÇANAKKALE'YE ULAŞIM

İstanbul Yenikapı – Bandırma iskelesi arasında çalışan hızlı feribot kullanılarak Çanakkale’ye ulaşım mümkündür. Bandırma’ya geldiğinizde hızlı feribotun Bandırma’ya varış saatlerine göre ayarlanan Bandırma – Çanakkale arasında çalışan otobüs firmalarından biriyle Çanakkale’ye ulaşabilirsiniz. Bandırma Çanakkale arası 175 Km olup, seyahat süresi yaklaşık 2.5 – 3 saat arasındadır. Hızlı feribot için www.ido.com.tr sitesinden hızlı feribot tarifesi ne ulaşabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz
Bandırma Çanakkale arası Otobüs saatleri aşağıdaki gibidir.
Çanakkale Truva; 11:00 , 14:00, 16:00, 17:45, 18:30, 21:00, 02:00
Kamil Koç: 11:00 , 12:00, 14:00, 15:00, 18:00, 20:00, 22:00, 23:45
Çanakkale Konum Haritası için lütfen tıklayınız

canakkale antalya otobus kac saat, çanakkalenin kamil koç, çanakkale havalimanı feribot arası kaç km, canakkale truva turizm gokceada sefer saatleri, istanbul truva otobüs kaç para, truva seyahat sefer saatleri ankara çanakkale, kamil koç la çanakkale kaç saaat, izmir çanakkale arası otobüs firmaları, çanakkale bandirmadakİ oteller, çanakkaleden istanbula otobÜsle nasıl gidilir, çanakka bursa arası çalışan firmalar, antalya bursa arasi uçak ile kaç saat, izmirden çanakkaleye giden firmalar, ankara çanakkale otobüsle kaç saat, truva istanbul kaç km, çanakkale istanbul arası uçakla kaç saat, ankaradan antalyaya hangi günler otobüs gider, izmirden antalyaya hızlı feribot, antalya çanakkale otobüs kaç saat, çanakkale bursa arası oteller, Çanakkale bursa arası seyahat, kamil koç çanakkale ankara arası seyahat saatleri, istanbul truva mesafe, bursa feribot iskele -erdek arası kaç km, ankaradan çanakkaleye uçakla nasıl gidilir, İstanbuldan çanakkaleye ulaşım nasıl sağlanır, canakkaleye kac saatte gıdılır otobusle, çanakkale seferi yapan otobüs firmaları, ankara bandırma otobüs güzergahı, bursadan kuşadasına otobüs saat sürer, ankaradan istambula hangi araçlarda gidilir ve bunların fiyat ve süreleri, istanbul bandirma arasi ucak var mi, çanakkale ankara arasi otobus saatleri, ankaradan canakkaleye ulasim, çanakkale ye nasıl gidilir, çanakkale de ulaşım, bandırmadan canakkale kac para, antalyadan trabzona en kısa sürede hangi araçla gidilir ve kaç saattegidilir, izmir çanakkale otobüsle kaç saat, bandırma çanakkale uzaklık, istanbuldan çanakkaleye ulaşım, kamil koç canakkale ankara kac saat, çanakkale-istanbul saat, ankara izmir arası kamılkoc kac lıra, çanakkale ankara arasımetro otobüsle kaç saat, çanakkale bursa arası kaç saat, istanbuldan çanakkale otobüsle kaç saat, kamil koç antalya istanbul kaç saat sürüyo, canakkaleden bandirma feribotuna nasil gidilir, çanakkale bandırma servisleri