Anzac Otel Çanakkale - Ulaşım

OTOBÜS İLE ÇANAKKALE'YE ULAŞIM
İstanbul istikametinden gelen misafirlerimiz, feribottan indikten hemen sonra ilk sağa dönüşte, Tarihi Saat Kulesinin karşısında Anzac Otel’le karşılaşacaklardır. Feribot iskelesi meydanında tüm otobüs şirketlerinin yolcu indirme – bindirme peronları mevcuttur. Ankara, Bursa veya İzmir istikametinden otobüs ile gelen misafirlerimiz, otogarda indikten sonra ücretsiz servis araçlarıyla iskele meydanına gelmeleri gerekmektedir. Otogar ile otelimiz arasındaki uzaklık en fazla 7 -10 dakikalık yürüme mesafesinde olup, arzu edenler düşük bir ücret karşılığında iskele meydanına taksiyle (max. 3 dakika) veya yürüyerek (7-10 dakika arası) ulaşabilirler.

Istanbul - Çanakkale Arası Otobüs ile Ulaşım


İstanbul istikametinden gelen misafirlerimiz, feribottan indikten hemen sonra ilk sağa dönüşte, Tarihi Saat Kulesinin karşısında Anzac Otel’le karşılaşacaklardır. Feribot iskelesi meydanında İstanbuldan gelen tüm otobüs şirketlerinin yolcu indirme – bindirme peronları mevcuttur.

İstanbul - Çanakkale arası sefer yapan otobüs firmaları:
- Kamil Koç (www.kamilkoc.com.tr)
- Truva Turizm (www.truvaturizm.com)
- Metro Turizm (www.metroturizm.com.tr)
- İstanbul Seyahat (www.istanbulseyahat.com.tr)

İstanbul - Çanakkale arası sefer saatleri :
İstabul - Çanakkale arası otobüs seferli sıklıkla yapılmaktadır. Ağırlıklı Truva Turizm olmak üzere birçok firmanın her saat başı seferler bulunmaktadır. Güncel sefer saatleri için ilgili otobüs firmasının web adresini ziyaret ediniz.

İstanbul - Çanakkale arası otobüs bilet fiyatları :
İstanbul - Çanakkale arası otobüs bilet fiyatları dönemsel olarak değişiklik göstermektedir.
Ortalama kişi başı ücret 50 TL civarındadır. Tüm otobüs firmaları ücretsiz yiyecek ve içecek ikramı yapmaktadır. Bazılarında ise ücretsiz wireless internet bağlantısı mevcuttur.
Güncel fiyataları ve hizmet detaylarını öğrenmek için ilgili otobüs firmalarının web adreslerini ziyaret ediniz.

İstanbul - Çanakkale arası otobüs ile ulaşım süresi:
İstanbul - Çanakkale şehir merkezi arası otobüs ile ulaşım ortalama 6 saat sürmektedir. Yaklaşık mesafe ise 330 km' dir. Detaylı harita için lütfen tıklayınız.


Ankara Otobüsleri Bandırma – Bursa – Eskişehir – Ankara istikametini izlerler.
Çanakkale Bandırma arası ortalama 2.5 – 3 saat arası
Çanakkale – Bursa arası ortalama 5 saat
Çanakkale – Ankara arası ortalama 11 saat sürmektedir.

UÇAK İLE ÇANAKKALE'YE ULAŞIM

çanakkale - istanbul arasında Türk Hava Yollarının tarifeli uçuşları devam etmektedir. Uçuşlar çarşamba, Cuma ve Pazar günleri Istanbul Ataturk Havalimanından çanakkale ye 16:10, çanakkale'den istanbul'a Uçuşlar çarşamba, Cuma ve Pazar günleri 17:50 de yapılmaktadır. Uçuş saatleri hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için www.thy.com sitesine başvurabilirsiniz.
Çanakkale Havaalanı ve Merkez arasındaki mesafe yaklaşık 3 km olup, Havaalanından Anzac Hotel’e 30 metre mesafede olan iskele meydanına servis bulunmaktadır. Bunun yanında Çanakkale Havaalanında bulunan taksilerle de Anzac Hotel’e (Şehir Merkezine) ulaşım mümkündür.
HIZLI FERİBOT İLE ÇANAKKALE'YE ULAŞIM

İstanbul Yenikapı – Bandırma iskelesi arasında çalışan hızlı feribot kullanılarak Çanakkale’ye ulaşım mümkündür. Bandırma’ya geldiğinizde hızlı feribotun Bandırma’ya varış saatlerine göre ayarlanan Bandırma – Çanakkale arasında çalışan otobüs firmalarından biriyle Çanakkale’ye ulaşabilirsiniz. Bandırma Çanakkale arası 175 Km olup, seyahat süresi yaklaşık 2.5 – 3 saat arasındadır. Hızlı feribot için www.ido.com.tr sitesinden hızlı feribot tarifesi ne ulaşabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz
Bandırma Çanakkale arası Otobüs saatleri aşağıdaki gibidir.
Çanakkale Truva; 11:00 , 14:00, 16:00, 17:45, 18:30, 21:00, 02:00
Kamil Koç: 11:00 , 12:00, 14:00, 15:00, 18:00, 20:00, 22:00, 23:45
Çanakkale Konum Haritası için lütfen tıklayınız

ankaradan canakkaleye ulasım sırketlerı, ankaradan canakkaleye ulasim, istanbul atatürk havalimanindan çanakkaleye uçak var mi?, istanbul ataturk havaalanından canakkale geliboluya nasıl gidilir, çanakkale\'ye ulaşım hangi araçlarla dır, ankara-çanakkale arası, istanbul ankara arası kaç saat kamil koç, ankara İzmİr arasi otobÜsle kaÇ saattİr, bandıma çanakkale km, çanakkale iskele yolcu indirme, kamil koç ankardan bandımaya gidiş saatleri, canakkale antalya otobus kac saat, kamil koçla istanbul ankara kaç saat, istanbul eskişehir arasında hangi saatlerde otobüs var, bandıma bursa arası otobüs fiatları, çanakkale iskelesinden havaalanına nasıl gidilir, kamil koç ankara çanakkale otobüs saatleri, soma bursa feribot iskelesi arası kaç km, çanakkale ankara uçagı saat kaçta, bursa çanakkale arası kaç saat, istanbul çanakkale uçuş günleri, Çanakkale ye ulaşım, istanbul çanakkale taksi ile kaç saat sürer, istanbul çanakkale arası otobüsle kaç saat, bursabandirmaarasi, turuva saat kaçta, kamil koç çanakkale antalya seferleri saatı ve kaç lıra, istanbul truva arası kaç saat, ankara çanakkale ötobüsle kaç saatte varılır, ankaradan çanakkaleye uçak kaçta iniyo, İzmİr antalya vapurla gİdİŞ kaÇ tl, bandırma çanakkale otobüs fiyat ne kadar, çanakkale truvada izmırden ılk arac kact, çanakkalenin ulaşımları, antalya çanakkale otobüs kaç saat, kamil koç otobüsleri istanbul eskişehir arası kaç saatte gidilir, trenle çanakkale, ankara çanakkale arası kamil koçla kaç saat, izmir çanakkale arası otobüs seferleri ne kadar, bandırmadan çanakale ne kadar sürer, çanakkale gezileri otobüs firmaları arzu, istanbul-truva kaç kilometre, kamil koc canakkale ankara kac saat suruyo, izmirden çanakkaleye uçakla kaç saatte gidilir, ankra canakkale arasi kamil koç, istanbul çanakkale kaç saat sürer kamil koç, çanakkale eskişehir arası tren varmı?, istanbul çanakkale mola yerleri, izmir soma arası çalışan firmalar, ankara çanakkale arası otobüsle kaç saattir